puste piętro
Separator do tortów piętrowych
Tort z separatorem
tort niebiesko-złoty z separatorem

Separatory do tortów piętrowych

Separatory akrylowe

Akrylowe separatory do tortów stanowią idealną, stylową dekorację stosowaną coraz częściej w nowoczesnym sugarcraftingu. Zastosowane między piętrami tortu podnoszą jego walory estetyczne oraz sprawiają wrażenie iż nasze dzieło jest wyższe i bardziej smukłe. Pasują do przeróżnych stylów tortów. Można je wypełniać dowolnymi elementami dekoratorskimi, jak np. kwiaty, muszle, lampki, płatki i inne dekoracje. 

Dodatkowym atutem separatorów jest ich łatwy montaż oraz możliwość wielokrotnego wykorzystania. Bezpieczne umieszczenie separatorów arylowych do tortów piętrowych wymaga zastosowania takich samych wsporników, jakie stosujemy do montażu normalnych jadalnych pięter. Gwarantuje to stabilność pustego piętra i pewność, że nasz tort nie ulegnie zniszczeniu. Separatory do tortów najlepiej jest przykleić do dolnego piętra rozpuszczoną czekoladą lub na krem maślany. Nasz separator akrylowy powinien być przebity wraz z dolnymi piętrami tortu dołączonym do niego wspornikiem akrylowym. Separatory akrylowe do tortów posiadają atest do kontaktu z żywnością.

Rozmiary separatorów do tortów piętrowych

Separatory z pleksi wykonane są w trzech rozmiarach:

  • Ø 15 cm o wysokości ok. 12 cm
  • Ø 20 cm o wysokości ok. 14 cm
  • Ø 20 cm o wysokości ok. 29cm

Separatory akrylowe do tortów piętrowych posiadają dziurkę w górnym i dolnym denku pasującą do akrylowego wspornika. Wspornik o długości 50 cm jest w zestawie. Górne denko jest zdejmowane, co umożliwia umieszczanie w nim najprzeróżniejszych elementów dekoracyjnych!

Cena separatorów do tortów

Separator Ø 15 cm o wysokości ok. 12 cm plus około 50 cm akrylowy wspornik kosztuje 200 zł (przedpłata), 210 zł (pobranie)

Separator Ø 20 cm o wysokości ok. 14 cm plus około 50 cm akrylowy wspornik kosztuje 250 zł (przedpłata), 260 zł (pobranie)

Separator Ø 20 cm  o wysokości ok. 29 cm kosztuje 450 zł (przedpłata),  460 zł (pobranie)

Istnieje możliwość wysyłki za granicę.

Jak złożyć zamówienie?

Aby złożyć zamówienie na separator do tortów należy skontaktować się ze mną poprzez:

Realizacja zamówienia

Przeważnie 2-3 dni robocze. Bywa jednak, że okres oczekiwania na realizację zamówienia może się wydłużyć, gdyż zależy od aktualnej dostępności separatorów.

PROMOCJA! Komplet separatorów akrylowych fi 20 + fi 15 wraz z dwoma wspornikami- przedpłata 380 zł, pobranie 390 zł.