Torty komunijne

To drugi z rodzajów tortów, które kocham miłością bezwzględną.

One również umożliwiają rozwinięcie skrzydeł, zastosowanie najmodniejszych technik zdobienia i konstruowanie dwu- a nawet trzypiętrowych projektów. Króluje tu elegancja i subtelne piękno. W większości są to torty bardzo stonowane kolorystycznie, zdobione bez zbytecznej przesady. Biel, beż, pudrowy róż, jasny błękit, muśnięcie złotem lub srebrem to dominująca kolorystyka w tym stylu.

Torty komunijne są jednymi z najważniejszych deserów. Uśwetniają bowiem pierwszą tak ważną uroczystość w życiu małego człowieka.

Zdaję sobie zatem sprawę z ich wagi i wkładam wiele serca, pracy i uwagi w tworzenie każdego komunijnego dzieła.

Rodzaje tortów komunijnych

  • pojedyncze do 25 porcji – pokryte kremem, zdobione kwiatami żywymi, suszonymi, makaronikami, personalizowanymi topperami, itp
  • piętrowe od 26 porcji – pokryte kremem, zdobione nowoczesnymi strukturami lub gładkie, żywymi lub suszonymi kwiatami, topperami, makaronikami, bezikami, itp

Jak wyceniane są torty komunijne?

Torty komunijne, tak jak i torty weselne wyceniane są na podstawie ilości porcji, pracochłonności i kosztowności wykonania

Jak wygląda odbiór tortu?

Tort komunijny można odebrać dzień wcześniej. Jest on zapakowany w szczelne pudełko. Należy pamiętać, że jest to produkt, który bezwarunkowo musi być przechowywany w warunkach chłodniczych. Możemy również tort komunijny dostarczyć na wskazany adres autem chłodnią w dniu przyjęcia komunijnego.

Ile wcześniej należy zarezerwować termin?

Jest to sprawa bardzo indywidualna. Prowadzę pracownię sama, a miesiąc maj od wielu już lat jest najbardziej obleganym miesiącem w roku. Najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest zarezerwowanie terminu, gdy tylko znamy termin komunii.

Jak zarezerwować termin?

Aby zarezerwować termin należy ustalić ze mną wszystkie szczegóły dotyczące wyglądu, wielkości, smaku oraz wielu innych spraw dotyczących Państwa głównego deseru. Można to uczynić telefonicznie, poprzez moją stronę fejsbukową lub mailowo.