Torty weselne Białystok

To własnie od tortów weselnych zaczęła się moja słodka przygoda i miłość do cukiernictwa. To właśnie przy ich tworzeniu mogę poczuć się jak prawdziwa artystka.

Niejednokrotnie stwarzacie mi do tego możliwości wypowiadając 3 magiczne słowa: „Dajemy wolną rękę”. Oczywiście zawsze biorę pod uwagę sugestie Pary Młodej, co do zastosowania preferowanej stylistyki, kolorystyki, zdobnictwa, ilości pięter oraz smaku. Pragnę, aby Pary Młode, które zaufają moim zdolnościom oraz doświadczeniu zostały zadowolone w 100%. Dążę do tego, aby ich tort weselny był idealny. Aby wizualnie wzbudzał zachwyt oraz podziw nie tylko nowożeńców, ale też wszystkich zebranych gości. Aby jego degustacja poruszyła zmysły i zapadła w pamięć na lata.

Mam świadomość tego, że poczta pantoflowa jest najlepszą reklamą. Z roku na rok coraz więcej Par Młodych, z którymi podpisuję umowę pierwszy raz próbowała mego wyrobu na weselu kogoś krewnego lub znajomego.

Zamawiając tort weselny w mojej pracowni macie Państwo gwarancję satysfakcji.

Jakie style tortów weselnych można znaleźć w ofercie?

  • naked cake
  • semi-naked cake
  • gładko zdobiony kremem
  • tort w nowoczesnych kremowych strukturach
  • tort zdobiony masą cukrową
  • tort muffinkowy
  • tort z monoporcji
  • tort w jakimś kształcie (np serca)
  • tort z separatorem (tzw. puste piętro)

Jak wyceniane są torty weselne?

Torty weselne typu naked cake, semi-naked cake oraz gładko zdobione kremem z użyciem żywych kwiatów, słodyczy, owoców oraz topperów kosztują 17 zł/porcję. W związku z rosnącymi kosztami wytworzenia, o aktualną cenę należy pytać telefonicznie lub mailowo.

Torty nowocześnie zdobione kremem, z zastosowaniem różnorodnych struktur oraz torty w masie cukrowej wyceniane są od 20 zł/porcję w zależności od pracochłonności projektu. W związku z rosnącymi kosztami wytworzenia, o aktualną cenę należy pytać telefonicznie lub mailowo.

Jak dostarczane są torty weselne?

Torty dostarczane są na salę weselną w dniu przyjęcia weselnego specjalistycznym autem chłodnią, przystosowanym do transportu wyrobów cukierniczych. Dzięki temu zachowany jest łańcuch chłodniczy wyrobu. Torty weselne dowozimy do Białegostoku oraz innych miast województwa podlaskiego.

Ile wcześniej należy rezerwować termin?

Jest to sprawa bardzo indywidualna. Na takie miesiące jak maj, czerwiec, lipiec, sierpień i wrzesień należy torty zamawiać nawet z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Natomiast na pozostałe terminy wystarczy okres ok 1 miesiąca. Zawsze należy mieć na uwadze fakt, iż pracownię prowadzę sama i nie mam możliwości przyjęcia zbyt dużej ilości zamówień na jeden termin.

Aby zarezerwować termin należy ustalić ze mną wszystkie szczegóły dotyczące wyglądu, wielkości, smaku oraz wielu innych spraw dotyczących Państwa głównego deseru.

Można to uczynić:

torty bialystok - weselny czerwono-biało-złoty
torty bialystok - weselny złoty różowy szary
torty bialystok - weselny biało-złoto-zielony z kwiatami